MAİL ADRESİMiZ
ilhantr7@gmail.com
Hemen Arayın BİLGİ VERELİM

0 507 810 70 82

Hakkımızda

Özel dersler, bir öğrencinin birebir olarak bir öğretmenle çalışmasını sağlayan kişiselleştirilmiş bir eğitim deneyimidir.

İşimiz Gücümüz Yalnızca Birebir Matematik

Herhangi br kurumda çalışmadığım için tüm enerjimi birebir özel ders öğrencilerime veriyorum. Böylece derslerimiz çok daha verimli geçmektedir.


Evinizin Konforunda

Herhangi bir özel Eğitim alan çocuklarımız için en önemli durum kurs merkezine gidiş gelişlerdir. Aileler için de sıkıntı oluşturan bu durumu tamamen çözüyoruz. Siz çocuğunuzu getirmiyorsunuz, biz ayağınıza geliyoruz. Derslerimiz belirlenen gün ve saatte öğrencimizin evinde gerçekleşmektedir.

Matematik Özel Ders

Özel dersler, bir öğrencinin birebir olarak bir öğretmenle çalışmasını sağlayan kişiselleştirilmiş bir eğitim deneyimidir.

Çocuğunuz Matematikte,
Sorun Yaşıyorsa

Veya hedeflediğiniz noktada değilse, özel ders çok etkili bir çözümdür.

SİSTEMİMİZİ İNCELEYİN

Matematik olmadan başarıdan söz edilemez. Önce Matematik İlla Matematik

ÇOCUĞUNUZUN MATEMATİK BAŞARISINI ARTIRARAK GELECEĞİNİ İLMEK İLMEK İŞLEYELİM

Kocaeli Matematik Özel Ders 0 507 810 70 82 İzmit, Gölcük, Başiskele, Yahya Kaptan, Yenikent, Yeşilova, Yuvam, Vezirçiftliği, Yeniköy, Bahçecik, Karşıyaka, Karamürsel, Kartepe, Köseköy, Körfez, Derince, Çenesuyu, Kuruçeşme, Körfezkent

Kocaeli Matematik Özel Ders

Bir öğrenci, sınıfta geri kalmışlık yaşadığında veya belirli bir konuyu anlamakta zorlandığında özel ders alabilir. Bu durumda, öğretmen öğrenciye bire bir destek sağlayarak onun eksikliklerini hızlı bir şekilde telafi etmesine yardımcı olur.